Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Profil autora

redakce
(profil autora)

redakce

Nový policista.cz: Fórum

Asi nejočekávanější změnou, na kterou do redakce přicházely desítky žádostí, je zpřehlednění diskusního fóra a komentářů pod články.

NOVINKY VE FÓRU K 23. 11. 2009

1. Kde je?

Vstup do fóra je stejně je bohužel jiný než na starém webu, je možný možný přes horní navigační lištu stránky nebo přes odkaz http://www.policista.cz/komunita/clubs/.

2. Struktura

Zanalyzovali jsme témata dosud založených diskusí a vytvořili podle nich kategorie, které pokrývají vše, co se na stránkách doposud probíralo. Přehledný výpis všech témat by měl omezit duplicitní témata a stále se opakující dotazy.

3. Kdo může přispívat?

Stejně jako doposud, přispívat mohou všichni registrovaní uživatelé. Nejdříve jsme přemýšleli o možnosti registrace a příspěvků do fóra pouze příslušníkům ozbojených sborů ČR, ale nakonec jsme to zavrhli, kvůli: nesporného poklesu diskutujících, problémy s určením kdo je a kdo není policista (přeci jen posílat dopisy s heslem, jak kdosi navrhoval, je pro nás neúnosně finančně náročné), nechceme suplovat služební intranet, ale hlavně by vyprchala hlavní myšlenka tohoto webu a to že - ... policista.cz není hlásnou troubou jednoho názoru, ale místem, kde se názory mohou střetávat a tříbit.

4. Hodnocení příspěvků

Jednou z novinek, kterou zavádíme, je možnost hodnotit příspěvky ostatních diskutujících. Nejde jenom o to, udělat někomu radost nebo mu radost naopak zkazit. Díky zobrazení nejlépe/nejhůře hodnocených příspěvků na vrchu dané diskuse si rychle uděláte přehled, "o čem" je. A když Vám dojde síla nebo argumenty, můžete svého protivníka aspoň postrčit do oslího chlívku:-)

5. Oslí chlívek

Oslí chlívek je místo, kam směřují dle Vašeho názoru oslovské příspěvky...taková oslovská lavice! Sem patří všechny příspěvky mimo téma, příspěvky nemístné, pravopisně nehorázné až pobuřující, atd. A hezky se nám tam ukáže vždy aktuální osel měsíce!

6. Blokování uživatele

Blokování uživatele jde, ale my to z principu nechceme! Respektujeme všechny názory a argumenty, kromě těch, které budou neslušné, xenofobní, rasistické, nebo v rozporu s právním řádem České republiky!

7. Bazar

Bazar se nachází ve fóru a je rozdělen na nabídku, poptávku a Trh s otroky. Funguje na principu minirecenze, takže pokud jste dostali „nevhodný“ dárek nebo máte vybavení, které už nepoužíváte a může se ještě někomu hodit, BAZAR je tu právě pro vás. Po přihlášení jednoduše zadejte svojí nabídku nebo poptávku (popř. vložte fotky ) a nezapomeňte uvést kontakt – ostatní už je na vaší domluvě.

8. Trh s otroky

Je součástí bazaru a slouží k domluvě o přestupu mezi policisty na jednotlivých odděleních a útvarech. Chceš sloužit v Praze a potřebuješ za sebe do Brna náhradu? Zkus napsat a třeba to vyjde!Komentáře k článku nevyjadřují názor majitele resp. provozovatele stránek, jejich obsah není upravován. Příspěvky však mohou být smazány, pokud budou vulgární, xenofobní, rasistické či budou v rozporu s právním řádem ČR.
Odkazy vkládejte bez "http://", jinak se váš příspěvek z důvodu ochrany proti spamu nezobrazí.

jméno
heslo

nový web
Vypadá to dobře, jen si budu muset zvyknout na nový vzhled. Oceňuji oslí chlívek. Dobrý nápad.
11:10:18 28. 12. 2009Špatný komentářDobrý komentář

0         0